Szkolenia w ZOOM

Chcesz zacząć prowadzić własne szkolenia za pośrednictwem Aplikacji ZOOM? Stwórz własną salę wykładową, zaproś uczestników na spotkanie, przeprowadź burzę mózgów w zespole, porozmawiaj z klientem 1:1 przeprowadź konsultację oraz korepetycje. Spotkaj się ze znajomymi bądź rodziną.

  1. Pobierz ZOOMa i dołącz do spotkania jako uczestnik. Nagranie szczególnie przydatne jeśli zostałeś zaproszony na spotkanie w zoomie. Dzięki temu dowiesz się jakie masz możliwości jako uczestnik spotkania.

2. Załóż konto i Prowadź własne spotkania. W tym filmie dowiesz się co masz zrobić jako gospodarz spotkania, by przeprowadzić spotkanie. Pobierzesz aplikację, założysz konto

3. Masz konto i masz już aplikację ZOOM? Świetnie. W tym nagraniu dowiesz się jak utworzyć szybkie spotkanie na ZOOMie. Bez zbędnych wyjaśnień uruchomisz swoje pierwsze spotkanie. Zaprosisz pierwszych uczestników na swoje wydarzenie.

Następne materiały będą zawierały zaawansowane ustawienia, które pomogą Ci w przyszłości lepiej planować spotkaniami. Nauczysz się zarządzać uczestnikami swoich spotkań, a także poznasz możliwości związane z udostępnianiem zasobów. Powiemy sobie o tym jak przeprowadzić Live na facebooku i wiele innych rzeczy.

4. Podstawowe ustawienia na zoom – dzięki tym ustawieniom zadbamy o wstępne bezpieczeństwo prowadzonych spotkań

5. Poznaj możliwości płatnych pakietów ZOOM – wykupimy pakiet PRO co pozwoli nam na prowadzenie spotkań dłużej niż 45 minut oraz tworzenie livów na facebooku.

6. Zarządzanie uczestnikami spotkania – Poznaj opcje związane z zaawansowanymi ustawieniami uczestników. Nadawaj uprawnienia i wspomóż się dodatkową parą rąk do pomocy.

7. Udostępnianie ekranu – Jedna z najlepszych możliwości zooma to udostępnianie zasobów. Opanuj sztukę udostępniania materiałów swoim uczniom i klientom.

Wyiberz abonament
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj
Abonament na 30 dni
Abonament na rok
Materiały w tym wpisie są objęte Strefą LAB Podaj swój adres email i odblokuj do nich dostęp Odblokuj
Materiały w tym wpisie są objęte Strefą LAB Podaj swój adres email i odblokuj do nich dostęp Odblokuj
Anuluj